برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید

معرفی

اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از واحد های زیرمجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه می باشد که با هدف  گسترش و تسهیل چاپ آثار ارزشمند اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان در رشته های گوناگون به ویژه رشته های مربوط به علوم پزشکی،  باحضور بنیانگذاران شورای انتشارات، دکتر رامین بهروزیان (معاون پژوهشی وفت)، دکتر علی رشیدی، دکتر جلال عباس زاده و دکتر حسن نانبخش از سال 1374  فعالیت خود را شروع کرده است.

اداره انتشارات متشکل از شورای انتشارات دانشگاه و کارشناس اداره انتشارات می باشد. اعضای شورای انتشارات با پیشنهاد مدیریت اطلاع رسانی و تأمین منابع علمی و با ابلاغ معاونت تحقیقات و فناوری به مدت 2 سال انتخاب می  شوند. هدف از تشکیل شورای انتشارات دانشگاه، بررسی امور مربوط به تألیف و ترجمه و ارزیابی صلاحیت انتشار آثار علمی، درسی و کمک درسی در راستای اهداف دانشگاه می باشد.

اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی ارومیه یکی از زیرمجموعه‌های معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه است که با هدف نشر و ترویج دانش و فنون در زمینه‌های مختلف علوم پزشکی، به ویژه آثار تالیفی و ترجمه‌ای فعالیت می‌کند. این اداره با توجه به اهداف زیر خدمات علمی را به اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه ارائه می‌دهد:

• افزایش سطح دانش و آگاهی جامعه علمی و عمومی از طریق چاپ و توزیع کتب و منابع علمی مورد نظر

• تشویق و ترغیب پژوهشگران و نویسندگان برای تولید آثار علمی با کیفیت و ارزش در رشته‌های مختلف، به خصوص رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی

• نمایان کردن توانایی‌ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در سطح ملی و بین‌المللی

• بهبود کمّی و کیفی فعالیت‌های نشریات علمی دانشگاه با رعایت استانداردهای بین‌المللی اداره انتشارات در صورت درخواست چاپ کتاب، فرآیندهای لازم را طبق قوانین و مقررات موجود آغاز نموده و پس از بررسی شورای انتشارات دانشگاه، نتایج را به درخواست کننده اعلام می‌کند.تنظیمات قالب